Návrhy na pořad studentského semináře

Z logici.cz
Přejít na: navigace, hledání

Prosím přidávejte sem kdokoliv návrhy na studentský seminář. Čím více, tím lépe. Pokud nemáte návrh na přednášejícího, nevadí. Nejvíce se samozřejmě cení návrhy, kde se uvedete jako navrhovaný přednášející.

předmět možný přednášející komentář
[math]\TeX[/math] a [math]\LaTeX[/math] Michal Kováč, David J., Karel Chvalovský Osobně mám v plánu dodělat (nebo spíše udělat) tu šablonu diplomek. Chci tam ale také zakomponovat nové logo fakulty (které stále ještě pořádně neexistuje), chci aby byla v unicode, překládala se XeLaTeXem a aby nevnucovala uživatelům CM fonty. Také by bylo milé, kdyby mohla používat češtinu přímo z Babelu (která tam však pořád ještě není). Až to všechno bude, sepíšu k tomu manuál a může se uspořádat instruktážní seminář (případně i ona plánovaná TeX & Hot Dog Party). Na zimní semestr to ale rozhodně nevidím. --David 22:02, 19. 11. 2007 (CET)

Update: Tak s češtinou v Babelu to stále nevypadá růžově, a to ani do budoucna, nicméně řešením by měl být nový, konkurenční balík Polyglossia, který by se měl objevit v TeX Live 2008. Takže bych to snad v červnu mohl uzavřít. --David 17:39, 5. 4. 2008 (UTC)

Diplomacie Tomáš Málek  
PCF teorie שהרן שלח